Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Frontex açıklaması!

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Ankara’da Liberya Dışişleri Bakanı Dee-Maxwell Saah Kemayah ile ortak basın toplantısı düzenledi.Bakan ÇavuşoğluAP'nin Frontex'in bütçesine onay vermemesiyle ilgili gündemi yorumladı. Bakan Çavuşoğlu kayıp Türk kaptanla ilgili: Alıntı Metni Haberler çıkınca Cakarta Büyükelçiliği'ne haber verdik. Kayıp Türk kaptan bu sabah bir balıkçı tarafından Bali açıklarında bulundu. Durumu iyi. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra geri dönecek. Gerekli tedavileri gördü, şimdi göç idaresinde. 66 saat suda kaldı. Ama sağlık durumu şu an gayet iyi. Ayrıntılar geliyor... Mucize... Türk kaptan kaybolduktan 2 gün sonra denizde bulundu!

Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Frontex açıklaması!

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Ankara’da Liberya Dışişleri Bakanı Dee-Maxwell Saah Kemayah ile ortak basın toplantısı düzenledi.Bakan ÇavuşoğluAP'nin Frontex'in bütçesine onay vermemesiyle ilgili gündemi yorumladı.

Bakan Çavuşoğlu kayıp Türk kaptanla ilgili:

Alıntı Metni

Haberler çıkınca Cakarta Büyükelçiliği'ne haber verdik. Kayıp Türk kaptan bu sabah bir balıkçı tarafından Bali açıklarında bulundu. Durumu iyi. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra geri dönecek. Gerekli tedavileri gördü, şimdi göç idaresinde. 66 saat suda kaldı. Ama sağlık durumu şu an gayet iyi.

Ayrıntılar geliyor...

Mucize... Türk kaptan kaybolduktan 2 gün sonra denizde bulundu!

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0