Sahne & Organizasyon

VOCE MUSİC SAHNE-ORGANİZASYON

Yola ilk çıktığımız günlerde uzun ve zorlu bir yolculuk olduğunun bilincindeydik.
Ancak geçtiğimiz kilometre taşlarının bizi bu denli mutlu edeceğini hayal edememiştik. Geriye dönüp baktığımızda deneyim ve birikimlerimizin bizi şımartmadığını aksine ilk günkü heyecanımızı koruyan bir ekibe dönüştüğümüzü görmekte bizi ayrıca sevindirdi. Bugüne baktığımızda müzik alanında etkinlik ve organizasyon sektöründe ülkemizin 81 ilinde ve yurtdışında  yılda 100’ün üzerinde etkinlik gerçekleştiren bir lokomotif haline geldiğimizi görüyoruz. Deneyim ve birikimlerimizin bize öğrettiği en önemli olgu ; değişimi yakalamak adına kendimizi ve kimliğimizi geliştirmenin en önemli hedefimiz olmasıydı.Kurulduğumuz ilk günden bu yana çözüm odaklı yaklaşımımızla ülke genelinde pek çok konser ve etkinliğe imza attık. Bu çok yönlü esnekliği, farklı konularda eylem alanlarımızın olmasını mümkün kılan "VOCE MUSİC LLC" yapısına ve çalıştıkları alanlarda amatör ruhlarını koruyarak uzmanlaşan ekip üyelerimize borçluyuz.
Voce MUSİC LLC 2019 yılında kurucusu Selçuk SAL KÜÇÜK öncülüğünde  kuruldu.Müzik temalı Kurumsal Organizasyonlar gerçekleştirmek amacıyla yurtdışı ve yurtiçinde birçok konsere imza attı.
Türkiye'de milyonlar tarafından sevilen ve talep gören sanatçıların America,Canada ve Avrupa'da konser verme hayallerini gerçekleştirmek istiyor hatta gerçekleştiriyoruz.
Avrupa,America ve Türkiye'de kendi dalında profesyonel olan menajerlerimizle 7/24 saat siz sanatçılarımız için çalışıyoruz.
Voce Music LLC kurucusu Selçuk SAL KÜÇÜK'ün de söylediği gibi''Biz birçok sanatçı ile ortak projeler yapıp onları Amerika başta olmak üzere tüm dünyaya tanıtmak istiyoruz.''
 

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz.