Hakkımızda

15-07-2019 tarihinde Selçuk Sal KÜÇÜK tarafından kurulan VOCE Music LLC,kurulduğu günden itibaren müzik sektörüne yön vermeye başladı.

Şirketimiz Pandemi döneminde açılmış olmasına rağmen 33 müzik projesi yapmıştır. Yapmış olduğumuz müzik projelerinin içeriğinde klip,aranje ve medya pr çalışmalarıda bulunmaktadır.Ayrıca gerçekleştirmiş olduğumuz her proje dünya çapında 74 adet dijital platformda(spotify,deezer,muud,apple music,amazon music vs.) tarafımızca yayınlanmıştır.

Voce Music LLC olarak halen birçok yeni single çalışmaları ile,genç yetenekler başta olmak üzere birçok sanatçıya desteğimiz devam etmektedir.Bütün bunların yanısıra şirketimiz hazır olan projeleri dünya üzerinde resmi olan Amerika SONY ORCHARD aracılığı ile tüm dijital platformlarda yayına sunmaktadır.

Ayrıca profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte gerekli fizibilite çalışmaları yapılıp kurumsal anlamda  sanatçıya,sahne,yurtiçi ve yurtdışı konser,medya pr (radyo pr,basın pr,tv pr ve dijital pr)ve menajerlik hizmetleri tarafımızca sunulmaktadır.

Selçuk SAL KÜÇÜK

Voce Music LLC Owner

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz.